Bezpieczne ferie 2019

Już wkrótce rozpoczną się ferie zimowe. Dla dzieci to czas odpoczynku, zabawy i rozwijania własnych zainteresowań. Dnia 22 stycznia 2019 odbył się apel pod hasłem: „Bezpieczne ferie zimowe”. Apel został przygotowany przez uczniów klasy VIa pod kierunkiem Bogusławy Stawskiej. Uczniowie poruszali ważne kwestie związane z bezpieczeństwem w trakcie zabaw zimowych, przypominali o noszeniu odblasków po zmroku i mądrym korzystaniu z Internetu oraz przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi. Obecni na apelu przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach omówili zagrożenia wynikające z nieprzestrzegania przez dzieci zasad bezpieczeństwa, apelowali o rozsądek i ostrożność. Pani dyrektor Maria Sampolińska życzyła wszystkim dzieciom radosnych ferii oraz powrotu do szkoły w dobrych humorach i w pełni sił.

• Apel "Bezpieczne ferie"