Primaaprilisowy zawrót głowy

Pierwszego kwietnia obchodziliśmy prima aprilis. Z tej okazji każdy uczeń przyszedł do szkoły w nietypowym uczesaniu! Pomysłów nie brakowało: kolorowe włosy, kwiaty, motyle, irokezy, peruki! Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na największą liczbę pomysłowych fryzur. Klasy: Ib, IIc, IIIb, Vb, VIc, VId, otrzymały dyplom i nagrodę – „bon na dzień wolny od pytania”. Dyrekcja szkoły również przyłączyła się do wspólnej zabawy i przygotowała pięć zagadek, w rozwiązaniu których udział mogli wziąć uczniowie i nauczyciele. Nagrody dla zwycięzców czekały w sekretariacie.

• Primaaprilisowy zawrót głowy