1. mgr Sampolińska Maria – Dyrektor szkoły/rewalidacja
  2. mgr Jakóbiak Danuta – Wicedyrektor/logopedia
  3. mgr Adamska-Rządkiewicz Maja – język angielski
  4. mgr Antoniak-Bojdzińska Izabella – wychowanie przedszkolne, kształcenie zintegrowane
  5. mgr Baczyńska-Kordas Małgorzata – bibliotekarz, nauczyciel doradztwa zawodowego
  6. mgr Bąk Katarzyna – matematyka, wychowawca w świetlicy
  7. dr Budny Wioletta – historia, nauczyciel wspomagający, rewalidacja
  8. mgr Caban Wioleta – wychowanie fizyczne, nauczyciel wspomagający, rewalidacja
  9. mgr Cętkowska Ewa – wychowanie przedszkolne,
  10. mgr Cichowlas Magdalena – wychowanie do życia w rodzinie
  11. mgr Gola Iwona – wychowanie przedszkolne
  12. mgr Gola Radosław – wychowanie fizyczne, informatyka
  13. mgr Gola Wiesława – kształcenie zintegrowane, wychowawca w świetlicy
    nauczyciel wspomagający
  14. mgr Gołda Renata – wychowanie fizyczne
  15. mgr Grabiec Urszula – religia
  16. mgr Izdebska Ewa – muzyka, plastyka
  17. mgr Jaśkiewicz Beata – język angielski
  18. mgr Jędryszek Krystyna – nauczyciel wspomagający
  19. mgr Kalbarczyk Magdalena – język polski
  20. mgr Kociołek Irena – język niemiecki
  21. mgr Komorowska Elżbieta – religia, nauczyciel wspomagający, wychowawca
    w świetlicy
  22. mgr Kultys Marzena – wychowanie przedszkolne
  23. mgr Kurzawa Dorota – chemia, wychowanie do życia w rodzinie
  24. mgr Lesicka Kinga – język angielski
  25. mgr Lewikowska Małgorzata – kształcenie zintegrowane, nauczyciel wspomagający
  26. mgr Mazur Ewa – pedagog, nauczyciel wspomagający, rewalidacja
  27. mgr Mikos Barbara – język polski
  28. mgr Molenda Natalia – wychowanie przedszkolne
  29. mgr Ordyńska Małgorzata – kształcenie zintegrowane, nauczyciel wspomagający, rewalidacja, nauczyciel świetlicy
  30. mgr Pawelec Maria – wychowawca w świetlicy szkolnej, plastyka
  31. mgr Piasek Lucyna – kształcenie zintegrowane, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, rewalidacja
  32. mgr Poprawa Janusz – technika, informatyka
  33. mgr Potent Grzegorz – wychowanie fizyczne, informatyka
  34. mgr Reczek Elżbieta – matematyka
  35. mgr Danuta Rojek – wychowanie przedszkolne
  36. mgr Sitkowska Wiesława – bibliotekarz
  37. mgr Skrzyńska Monika – kształcenie zintegrowane, nauczyciel wspomagający,
    wychowawca w świetlicy
  38. mgr Staromłyńska Ilona – matematyka, fizyka
  39.  Stawska Bogusława – język polski, rewalidacja
  40. mgr Szczepkowska-Śmietanka Dorota – biologia, język niemiecki
  41. mgr Szymańska Lidia – kształcenie zintegrowane, rewalidacja, nauczyciel
    wspomagający, wychowawca w świetlicy
  42. mgr Wach Grażyna – przyroda, geografia
  43. mgr Wachnicka Edyta – kształcenie zintegrowane, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, rewalidacja
  44. ks. Wójcik Arkadiusz – religia
  45. mgr Wróbel Anna – kształcenie zintegrowane
  46. mgr Zarańska Jolanta – kształcenie zintegrowane, język angielski w kl. 1-3
  47. mgr Zawadzka Paulina – język polski