1. mgr Sampolińska Maria – Dyrektor szkoły/rewalidacja
  2. mgr Jakóbiak Danuta – Wicedyrektor/logopedia
  3. mgr Adamska-Rządkiewicz Maja – język angielski
  4. mgr Antoniak-Bojdzińska Izabella – kształcenie zintegrowane
  5. mgr Baczyńska-Kordas Małgorzata – bibliotekarz
  6. mgr Bolek Dominika – oddział przedszkolny – 3-latki
  7. dr Budny Wioletta – historia i społeczeństwo
  8. mgr Caban Wioleta – wychowanie fizyczne, pedagog
  9. mgr Chołuj Ewa – kształcenie zintegrowane
  10. mgr Cichowlas Magdalena – wychowanie do życia w rodzinie
  11. mgr Głowacka-Karcz Magdalena – kształcenie zintegrowane, język angielski w kl. 1-3
  12. mgr Gola Radosław – wychowanie fizyczne
  13. mgr Gola Wiesława – kształcenie zintegrowane zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
  14. mgr Gołda Renata – wychowanie fizyczne
  15. mgr Grabiec Urszula – religia
  16. mgr Izdebska Ewa – muzyka
  17. mgr Jaśkiewicz Beata – język angielski
  18. mgr Kalbarczyk Magdalena – język polski
  19. mgr Kociołek Irena – język niemiecki
  20. mgr Komorowska Elżbieta – religia
  21. mgr Kowalczyk Ewa – matematyka
  22. mgr Kultys Marzena – oddział przedszkolny – 3-latki
  23. mgr Lesicka Kinga – język angielski
  24. mgr Lewikowska Małgorzata – kształcenie zintegrowane
  25. mgr Mazur Ewa – pedagog
  26. mgr Mikos Barbara – język polski
  27. mgr Ordyńska Małgorzata – kształcenie zintegrowane, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
  28. mgr Pawelec Maria – wychowawca w świetlicy szkolnej, plastyka
  29. mgr Piasek Lucyna – kształcenie zintegrowane, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
  30. mgr Poprawa Janusz – zajęcia techniczne, zajęcia komputerowe
  31. mgr Potent Grzegorz – wychowanie fizyczne
  32. mgr Reczek Elżbieta – matematyka
  33. mgr Danuta Rojek – kształcenie zintegrowane
  34. mgr Sitkowska Wiesława – bibliotekarz, historia
  35. mgr Skrzyńska Monika – kształcenie zintegrowane, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
  36. mgr Staromłyńska Ilona – matematyka
  37. lic Stawska Bogusława – język polski, rewalidacja
  38. mgr Szczepkowska-Śmietanka Dorota – przyroda, język niemiecki
  39. mgr Szymańska Lidia – kształcenie zintegrowane
  40. mgr Wach Grażyna – przyroda
  41. mgr Wachnicka Edyta – kształcenie zintegrowane, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
  42. mgr Witkowska Anna – oddział przedszkolny – 3-latki
  43. mgr Wojcieszek Dorota – kształcenie zintegrowane
  44. mgr Wróbel Anna – kształcenie zintegrowane
  45. mgr Zarańska Jolanta – kształcenie zintegrowane, język angielski w kl. 1-3
  46. mgr Zawadzka Paulina – język polski