Informacja dotycząca odpłatności za żywienie uczniów
w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Kozienicach

1. Wpłaty na żywienie dzieci dokonuje się w systemie bankowym.
  2. Odpłatność po uprzednim pobraniu karty abonamentowej, oraz rachunku z wystawioną kwotą wpłaty dokonuje się na rachunek bankowy  nr:  06 1240 5862 1111 0010 9577 0773
  3. Powyższe rachunki wraz z kartą abonamentową z uwagi na ochronę danych osobowych wydawane są osobiście za potwierdzeniem odbioru u intendenta Szkoły.
  4. Pobranie abonamentu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na korzystanie dziecka z wyżywienia jak również zobowiązuje do uiszczenia opłaty do dnia 10 każdego miesiąca na wyżej podany rachunek bankowy.
  5. Dzienna stawka żywieniowa wynosi 4,00 zł i obejmuje jeden posiłek gorący naprzemiennie tj.                                            – zupa i podwieczorek,
    – drugie danie, kompot.
  6. Opłata za posiłek uwzględnia koszt surowców zużytych do przygotowania posiłku.
  7. W czasie nieobecności dziecka korzystającego z posiłków, zwrotowi podlega dzienna stawka żywieniowa /4,00zł/ liczona od następnego dnia po zgłoszeniu do czasu nieobecności dziecka.
  8. Odliczenia za wykupione posiłki dokonuje się w formie odpisu z należności przy opłacie za posiłki na nowy miesiąc żywieniowy.
  9. Nieobecności dziecka można zgłaszać telefonicznie w sekretariacie Szkoły lub u Intendenta.
  10. Rezygnację z korzystania z posiłków w stołówce szkolnej należy zgłosić pod koniec miesiąca w którym uczeń korzysta z żywienia, w przeciwnym wypadku  zostaje automatycznie wpisany na następny miesiąc żywieniowy.

Regulamin stołówki szkolnej

1. Stołówka szkolna jest czynna w godzinach 11:30 do 14:30.
  2. Ze stołówki szkolnej mogą korzystać uczniowie oraz pracownicy PSP nr 1.
  3. Korzystanie z posiłków jest odpłatne.
  4. Należność za posiłki ustala się wg określonej stawki dziennej oraz ilości dni żywieniowych w danym miesiącu.
  5. Opłata za posiłek dla ucznia obejmuje koszy surowców zużytych do przygotowania posiłków.
  6. Posiłek wydawany jest w postaci obiadu jednodaniowego , w dniach w których odbywają się zajęcia w szkole.
  7. Wydawanie posiłków odbywa się za okazaniem imiennego abonamentu żywieniowego.
  8. Posiłki wydawane uczniom należy spożywać w stołówce szkolnej, tylko w uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość wydania posiłku do domu.
  9. W stołówce szkolnej mogą przebywać tylko uczniowie posiadający aktualną kartę żywieniową.